KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367177
nr 1436 7177
Oidentifierad konstnär, komposition. Signerad. Olja på duk, 69x44, yttermått inklusive ram: 82x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:31:09
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)